Najdete nás: Na Potoce 78 Třebíč 674 01
Tel.: 568 844 102
Kde nás najdete Ordinační hodiny KLINIKA
STOMATOCHIRURGIE, IMPLANTOLOGIE A
ESTETICKÉ STOMATOLOGIE s.r.o.

Aktuálně od nás

Není dostupný žádný aktuální záznam.

Dentální hygienaÚstní zdraví jako takové je základem celkového zdraví člověka, a proto je důležité vědět, jak o své zuby pečovat. Jen pomocí správné hygieny se dají udržet zuby a měkké tkáně zdravé a předejít tak onemocněním závěsného aparátu zubu a vzniku zubního kazu. Dentální hygiena je preventivní i léčebný proces, jež si klade za cíl odstranění zubního kamene, povlaku na zubech a jiných nečistot jako jsou pigmentové skvrny.

Dentální hygienistka provede instruktáž ohledně správné techniky čištění zubů a mezizubních prostorů za použití vhodných dentálních pomůcek.

Dentální pomůcky si můžete zakoupit u nás v ordinaci.

V rámci dentální hygieny provádíme bělení zubů – domácí nebo kombinované bělení (po domácím bělení následuje bělení ordinační). Bělení je chemický proces, kdy dojde k zesvětlání zubů. Je bezpečné při dodržení výborné hygieny. Před bělením je důležité, aby měl pacient ošetřeny všechny zubní kazy a navštívil dentální hygienistku. Minimální věk pro bělení je stanoven na 18 let.

Na Vaši návštěvu se těší Mgr. Zuzana Doležalová


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů