Najdete nás: Na Potoce 78 Třebíč 674 01
Tel.: 568 844 102
Kde nás najdete Ordinační hodiny KLINIKA
STOMATOCHIRURGIE, IMPLANTOLOGIE A
ESTETICKÉ STOMATOLOGIE s.r.o.

Aktuálně od nás

Není dostupný žádný aktuální záznam.

Aktuálně


Navštivte u nás i dentální hygienu. 

Ústní zdraví jako takové je základem celkového zdraví člověka, a proto je důležité vědět, jak o své zuby pečovat. Jen pomocí správné hygieny se dají udržet zuby a měkké tkáně zdravé a předejít tak onemocněním závěsného aparátu zubu a vzniku zubního kazu. Dentální hygiena je preventivní i léčebný proces, jež si klade za cíl odstranění zubního kamene, povlaku na zubech a jiných nečistot jako jsou pigmentové skvrny.

Dentální hygienistka provede instruktáž ohledně správné techniky čištění zubů a mezizubních prostorů za použití vhodných dentálních pomůcek.

Dentální pomůcky si můžete zakoupit u nás v ordinaci.

V rámci dentální hygieny provádíme bělení zubů – domácí nebo kombinované bělení (po domácím bělení následuje bělení ordinační). Bělení je chemický proces, kdy dojde k zesvětlání zubů. Je bezpečné při dodržení výborné hygieny. Před bělením je důležité, aby měl pacient ošetřeny všechny zubní kazy a navštívil dentální hygienistku. Minimální věk pro bělení je stanoven na 18 let.

Na Vaši návštěvu se těší Mgr. Zuzana Doležalová

Dentální hygiena

Navštivte u nás i dentální hygienu.webové stránky se upravují

Datum konání: 20. 4. 2016

Vážení pacienti, naše stránky se právě upravují.Naše 3 ordinace

Datum konání: 20. 4. 2016

K dispozici pro Vás máme 3 ordinace, vybavené nejen špičkovou technikou, ale především odborným personálem.Nový design webu

Datum konání: 20. 4. 2016

Připravili jsme pro Vás novou podobu našich www stránek.Obsahové části budeme v následujících dnech doplňovat, ale již nyní se můžete těšit na více informacích z naší kliniky.